Deluxe Crib 1 Comfortable

Hosté města Washington si budou užívat pobyt v apartmánu Deluxe Crib 1 Comfortable. Apartmán se skládá z 2 místností.

Kuchyňka je také hostům k dispozici.

Kapitol Spojených států amerických je vzdáleno 7 km, zatímco Washington je umístěno 15 minut jízdy autem. Ubytování se nachází vedle East Friendship Baptist Church a 10 minut chůze od stanice metra Benning Road. Apartmán leží ve čtvrti Northeast. Autobusové nádraží E Capitol St NE at 47th St NE je vzdáleno 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Deluxe Crib 1 Comfortable Washington
Beautiful Basement Suite & Outdoor Oasis
Cena pouze pro mobilní zařízení

Beautiful Basement Suite & Outdoor Oasis

9.6
Skvělý 39 recenzí
265 m od ubytování
USD 198 USD 178
za noc
Block From Metro Free Street Parking!
Cena pouze pro mobilní zařízení

Block From Metro Free Street Parking!

324 m od ubytování
USD 134 USD 121
za noc
Washington Dc Oasis-Block From Metro-Off Street Parking
Cena pouze pro mobilní zařízení

Washington Dc Oasis-Block From Metro-Off Street Parking

328 m od ubytování
USD 90 USD 81
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Ronald Reagan Washington National
    17 km

    Vlaková nádraží

    Anacostia Station
    6 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování zdarma

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence5007242201008832
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Deluxe Crib 1 Comfortable?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Deluxe Crib 1 Comfortable patří mimo jiné Národní arboretum Spojených států, Kapitol Spojených států amerických, Washington.
    • ❓
      Nabízí apartmán Deluxe Crib 1 Comfortable apartmán parkování?
      K apartmán Deluxe Crib 1 Comfortable apartmán patří parkoviště pro hosty.
    • ❓
      Nabízí apartmán Deluxe Crib 1 Comfortable internet?
      Ano, apartmán Deluxe Crib 1 Comfortable nabízí Wi-Fi.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Ronald Reagan Washington National
    17 km

    Vlaková nádraží

    Anacostia Station
    6 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Deluxe Crib 1 Comfortable Washington

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít